Soldout Expo drop

Under Native odstartovalo prvním exkluzivním dropem projekt Soldout Expo. Pojí nás dlouhodobé přátelství a zároveň to není ani první společný projekt. Ten se datuje do roku 2020, kdy jsme představili první kolekci Under Native x Soldout. Na tento, dnes již beznadějně vyprodaný drop, jsme designově navázali i v aktuální kolekci.

 

_DSC6923

 

Není náhoda, že první drop Soldout Expo odstartovala právě značka Under Native. Pojí nás dlouhodobé přátelství a zároveň to není ani první společný projekt. Ten se datuje do roku 2020, kdy jsme představili první kolekci Under Native x Soldout. Na tento, dnes již beznadějně vyprodaný drop, jsme designově navázali i v aktuální kolekci.

 

_DSC7740

 

Ta obsahuje trička, mikiny, kšiltovku, kraťasy a custom Levi's pants, vše s typickým weedyang logotypem a wavy designy. Barevně jsme vše naladili do bílé a černé, modrá rare colorway triček a mikin pak bude extrémně limitovaná pouze jedním kusem od jedné velikosti. Lookbook se symbolicky nafotil v japonské zahradě, abychom drželi ten správný vibe.

 

_DSC8276

 

 Extrémně jsme si také dali záležet na detailech. Kromě výšivek na custom Leviskách jsme si nechali vyrobit vlastní saténové štítky pouze pro tuto kolekci, heavy tříbarevný sítotisk je z barev postavených na ekologické vodní bázi a samotné visačky jsou pro každou colorway unikátní. A víc detailů pak objevíte, až vám některý kousek z kolekce přijde domů. 

Under Native exclusive production for Soldout v prodeji exkluzivně na Soldout Expo

Text : Soldout store