Soldout Expo V2 MNCHRM drop

Ah shit, here we go again”. Nejsme sice v úvodní scéně legendárního GTA 3 - San Andreas, ale do hry vracíme zpátky duo jak Yzo a Nik nebo Biggie a Pac - Soldout a Under Native. Po několika měsících od prvního dropu Under Native Exclusive Production for Soldout přichází druhá spolupráce s naší oblíbenou značkou.  

V rámci platformy Soldout Expo se ti vždy snažíme představit něco exkluzivního a prémiového. Nejinak je tomu i v tomto případě, protože jsme si se značkou Under Native dali extrémně záležet na produktech, které v této kolekci najdeš.

 Těžko se vybírá headline této kolekce, která dostala název Monochrome Collection a tak si jednotlivé položky dropu projdeme jednu po druhé. Zimě už se v tomto roce nevyhneme a tak je logické, že jsme nachystali i zimní bundu. A né jednu, ale dokonce dvě. Dvojice černých heavy puffer jackets má zepředu výrazný Under Native branding s šedo-bílým designem. Bundy se od sebe liší designem na zádech. Zatímco jedna bunda má na zadní straně další velmi výrazný branding, druhá má pouze jemnější patch připomínající exkluzivitu kolekce. 

 Abychom dali ale celé kolekci ještě pomyslnou třešničku na dort, připravili jsme ještě dvoje kalhoty. Custom Levi's 514 jeans s velkým množstvím výšivek a nášivek, kterých je pouze pět a všechny jsou očíslované. A Levi's cargo pants s monochrome výšivkami jsou pouze jedny jediné. It's a wrap. 

Under Native exclusive production for Soldout je v prodeji přímo zde. Součástí dropu budou také výhodné bundles obsahující různé kombinace produktů.

Text : Soldout store